Konferencje - Szkolenia

Image

Zapraszamy do skorzystania z oferty
na ferie
w Domkach Góralskich i Ośrodku Wypoczynkowym Folk Resort

Image
Skontaktuj się z nami a my zadbamy o ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!
Ośrodek Folk Resort  zaprasza do współpracy zainteresowane naszą ofertą firmy i instytucje w zakresie szkoleń i konferencji. Posiadamy bardzo zróżnicowaną bazę noclegową przygotowaną na przyjecia gościa z rożnymi wymaganiami. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju kongresy, konferencje, szkolenia, warsztaty, bankiety, spotkania biznesowe, eventy firmowe oraz imprezy integracyjne i okolicznościowe w naszej karczmie lub bacówce góralskiej. Zapewniamy Państwu uczciwą i rzetelną realizację powierzonych nam zadań.

Płatności

• W celu rezerwacji pobytu i potwierdzenia gwarantowanego wymagana jest wpłata zadatku w kwocie 100-800 zł w zależności od rezerwacji danej jednostki mieszkalnej.
• Termin wpłaty przypada do 3 dni od dnia dokonania rezerwacji telefonicznej lub e-mailowej.
• Dopłata za pobyt następuje gotówką w dzień przyjazdu.
Uwaga! Odwołanie rezerwacji i anulacja pobytu z przyczyn losowych lub rodzinnych w terminie krótszym niż 30 dni przed przyjazdem nie będzie uwzględniana! Prosimy o przemyślane rezerwacje! Uwaga zadatków nie zwracamy! Prosimy o przemyślane rezerwacje!

Faktury VAT

Szanowni Goście! W związku ze zmianą przepisów dotyczących wystawiania faktur na rzecz podmiotów gospodarczych (firmy posługujące się numerem NIP), informujemy o konieczności przesłania danych do faktury w momencie dokonywania rezerwacji i wpłaty zadatku. W przypadku, gdy o chęci otrzymania faktury poinformują Nas Państwo w trakcie pobytu, wystawienie dokumentu nie będzie możliwe.

Kontakt

+48 601 501 418
+48 601 535 535

lub

recepcjahalina@gmail.com

Oferty specjalne

Pakiety i Promocje
Image

Polecamy

Image

Dane kontaktowe

Folk Resort
ul. Majerczykówka 11D
34-520 Poronin
tel. ośrodek: +48 601 501 418
tel.domki: +48 601 535 535
email: recepcjahalina@gmail.com

Jesteśmy również