Strefa SPA

Strefa SPA

Basen i jacuzzi są w cenie pobytu! To doskonała propozycja na odprężenie po ciężkich wędrówkach górskich niezależne od pogody. Pokrywa jest zasuwana. Basen ma wymiary 4m x 9m, a jego głębokość to 145 cm. Temperatura wody w basenie podgrzewana jest do 29-33 stopni C w jacuzzi 35 do 37 stopni C. Ciekawą atrakcją w basenie jest prąd rzeki.
Basen z jacuzzi otwarty jest wyłącznie w sezonie letnim od maja do października dla osób nocujących w Ośrodku, apartamentach i domkach góralskich.
Góralska Bacówka

Góralska Bacówka

Grill to obiekt przypominający tradycyjny szałas z paleniskiem. Jest to idealne miejsce gdzie można przygotować prawdziwą góralską biesiadę, z wspólnym śpiewaniem i zabawą z kapelą. Z kuligiem z pochodniami tworzy niezapomniany wieczór.
Karczma góralska

Karczma góralska

Wnętrze karczmy odzwierciedla prawdziwą atmosferę góralskiego domu.  Duży kominek stwarza ciepły nastrój, a stare fotografie przenoszą nas w odległe czasy. Na życzenie klienta w wieczorze może uczestniczyć kapela góralska lub para taneczna, która zaprezentuje taniec regionalny i elementy stroju. Położenie karczmy stwarza idealne warunki do organizowania w nim wszelkich imprez: wesel, przyjęć urodzinowych, towarzyskich, bankietów, uroczystych kolacji, spotkań integracyjnych i konferencji.
Sala lustrzana

Sala lustrzana

Sala taneczna została stworzona z myślą o grupach tanecznych i praktykujących różne sporty jak zajęcia aerobowe, zumba, pilates, joga i różne sporty walki. Sala wyposażona jest w lustra oraz nagłośnienie, które zapewniają doskonałe warunki do zajęć.
Siłownia zewnętrzna

Siłownia zewnętrzna

Pozwala na trening w każdej chwili. W jej skład wchodzą 4 urządzenia do ćwiczenia każdej partii ciała na świeżym powietrzu.
Sala rozrywkowa

Sala rozrywkowa

Miejsce w którym można pograć w bilard i piłkarzyki, gdzie urządza się wieczory telewizyjne oraz różne zajęcia twórcze dla grup zorganizowanych.
Sala szkoleniowa

Sala szkoleniowa

Jest salą w regionalnym wydaniu, gdzie można przygotować szkolenia i konferencje z bufetem. Jest w pełni wyposażona:

  • projektor z ekranem
  • flipchart
  • własne nagłośnienie
  • internet bezprzewodowy
Termy Chochołowskie

Teren zielony

Na terenie naszych obiektów jest do dyspozycji duży teren zielony dla dzieci z huśtawkami i do gry w piłkę 1 ha. Nasze obiekty są położone z dala od  wielkomiejskiego zgiełku i z dala od ruchliwych ulic, co cenią sobie grupy zorganizowane dziecięce i rodziny z dziećmi. Wokół jest teren z polanami, lasami oraz górskim potokiem, co sprzyja różnym wyzwaniom i zabawom.
Stacje i wyciągi narciarskie

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Hajduk

Zapewnia bezpłatny dowóz grupy na stok z naszych obiektów. Dysponuje wyciągami orczykowymi, lodowiskiem z wypożyczalnią łyżew, nart oraz snowboardów oraz  zjeżdzalnią pontonową Snow Tubing. Kompleksy są obsługiwane przez szkółkę narciarską.

W odległości 1000 m znajduje się stacja narciarska „Murzasichle” – 4 wyciągi orczykowe o długości 450 m.

Baseny termalne

Baseny termalne

Na terenie Podhala funkcjonuje wiele ciekawych basenów termalnych : Termy Bukovina, Termy Bania, Termy w Szaflarach oraz Termy Chochołowskie. Nalbiżej usytuowane są Termy Bukovina.

Obiekty złożone są z zespołu całorocznych basenów termalnych, zewnętrznych i wewnętrznych. Temperatura wody w basenach utrzymywana jest w zakresie od 30°C do 38°C.

Warto wiedzieć co w pobliżu

0
6 wyciągów orczykowych
na terenie Murzasichla
0
7 wyciągów w Małym Cichym
0
40 wyciągów w Bukowinie i Białce Tatrzańskiej
0
10 wyciągów na zboczu Nosala
0
4 wyciągi w nowoczesnym Ośrodku Narciarsko Rekreacyjnym Harenda
0
stacja dolna kolejki
na Kasprowy Wierch.
0
Terma Bania
0
Bukowiańskie Termy
0
Aquapark w Zakopanem
0
Termy w Szaflarach
0
Termy Chochołowskie
Image

Polecamy

Image

Dane kontaktowe

Folk Resort
ul. Majerczykówka 11D
34-520 Poronin
tel. ośrodek: +48 601 501 418
tel.domki: +48 601 535 535
email: recepcjahalina@gmail.com

Jesteśmy również